Možnosti dopravy

Kuriér InTime/SPS

Víno dodávame do 2 pracovných dní od prijatia objednávky prostredníctvom kuriéra InTime/SPS.

Cena tejto služby je 6 €.

Dobierka je k dispozícii za poplatok 2 €, ostatné spôsoby platby sú bezplatné. Informácie o možnostiach platby nájdete na stránke Možnosti platby.

Pri objednávke nad 35 € vám víno doručíme v rámci celej SR zadarmo.

Fľaša je balená v špeciálnom obale na prepravu vína.

Zásielkovňa

Víno dodávame na vami požadované výdajné miesto Zásielkovne do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky. Pri objednávke prijatej v pracovný deň do 10:00h dodanie na výdajné miesto nasledujúci pracovný deň v celej SR. Cena služby je 6 € pri nákupe nad 35 € bezplatne. Pri tomto type dopravy nemôže celková váha zásielky presiahnuť 10 kg – to je zhruba 6 fliaš vína. V prípade prekročenia váhového limitu odosielame zásielku prostredníctvom kuriéra InTime/SPS na vašu adresu.

Dobierka je k dispozícii za poplatok 2 €, ostatné spôsoby platby sú bezplatné. Informácie o možnostiach platby nájdete na stránke Možnosti platby.

Expresné dodanie v rámci celého Slovenska

Pri objednávke v pracovný deň do 13:00 odosielame v ten istý deň. Dodanie nasledujúci pracovný deň garantujeme a telefonicky potvrdíme po preverení kapacít doručenia. Cena tejto služby je 10 €.

Ak potrebujete dohodnúť expresné/zrýchlené dodanie, zavolajte nám na číslo +421 944 952 334 a pokúsime sa vám maximálne vyjsť v ústrety. Ďakujem.


Doprava

Doprava zdarma

pri nákupe
nad €35

Expresné doručenie

za príplatok

100 % vín skladom

všetko hneď
na odoslanie

Bezpečné balenie

preverené
stovkami zásielok